Michal Čihař - Pivní slavnosti ve Svijanském Újezdě

Pivní slavnosti ve Svijanském Újezdě

Letos poprvé jsem se zůčastnil této akce, přestože to z chalupy mám jenom asi pět km. Co mě zklamalo ještě než jsem tam vůbec vyrazil, byl naprostý nedostatek informací na netu. Pár věcí se dalo vyčíst z fóra na obecních stránkách , ale jinak nic, na stránkách pivovaru Svijany se člověk dočetl jen, že se ten termín něco koná .

No co, je prostě vidět, že internet do některých končin ještě moc nedorazil :-). Vstup na akci byl vskutku lidových 70 korun.

Hlavně, že piva byl dostatek (akorát byly trochu fronty, ale celkem v normě), za celkem lidovou cenu (nebo alespoň pro Pražáka :-)) a najíst se taky bylo čeho.

Hudba nebyla vešekerá podle mého gusta, přecejenom kapely jako Turbo jsem slyšel poprvé v životě a nevadilo by mi, kdyby to bylo naposled :-). Následující Harlej už poněkud přitvrdil a začalo to být zajímavé. Před půlnocí přišla řada na Tři sestry, tedy konečně něco co znám a rád si poslechnu. Až na jednu písničku, kde Fanánek lehce zapomněl slova a jedna sloka vypadala asi takhle: „na nana nana na na, je to v píči“ :-), to byl dobrý koncert.

A na závěr postesk člověka závislého na technice: naprosto tam nefungovaly mobily, když měl člověk štěstí a dlouho se snažil, tak se podařilo odeslat SMS, ale na telefonování bylo lepší zapomenout. Sítě byly tak přetížené, že mi zprávy dorazily až v noci, když jsem se odsunul z dosahu DOSované BTSky.

New Comment

Due to excessive spam, new comments are disabled. If you have some feedback on this post, please send me email or followup on Twitter or Facebook.