Michal Čihař - Veselé zážitky s ADSL potřetí

Veselé zážitky s ADSL potřetí

Už jsem se dlouho nepodělil o zážitky s naší úžasnou ADSL linkou, tak je na čase to napravit :-). Minulý týden jsme většinou strávili bez internetu, vyměnili nám další modem, dali nám testovací přístup, jestli nemáme špatné heslo a pořád nic. V Nextře tvrdili, že ani nevidí pokusy o přihlašování modemu.

Včera dorazil technik Telecomu a „náhodou“ se pokusy o přihlášení začaly objevovat v době kdy tu byl, přestože prý nic nenastavil. No i zázraky se dějí. Od toho technika jsme se také dozvěděli, že testovací přístup, který nám dala Nextra většinou nefunguje, tak zkusil jiný a ten jel. Ovšem náš přístup stále ne. Pak už stačilo jenom zavolat na Nextru a tam nám oznámili, že nám změnili heslo, akorát nám to jaksi zapomněli říct.

Přes den spojení celkem vydrželo, ale v noci to zase chcíplo a dnes pomohl reset modemu. Lepší služby si opravdu nedovedu představit…

New Comment

Due to excessive spam, new comments are disabled. If you have some feedback on this post, please send me email or followup on Twitter or Facebook.